Sesja zdjęciowa w plenerze – licytuj dla WOŚP 2023!

Sesja zdjęciowa w plenerze - licytuj dla WOŚP!
Tekst przeczytasz w: 2 Min

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za chwilę. Wesprzyj akcję razem ze mną! Czeka na Ciebie sesja zdjęciowa w plenerze do wylicytowania!

Spis treści:

Sesja zdjęciowa w plenerze – licytuj dla WOŚP!

Dla wielu z nas styczeń przebiega pod hasłem: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy”. W tym roku po raz pierwszy postanowiłam dołożyć swoją fotograficzną cegiełkę do akcji. Do wylicytowania jest sesja zdjęciowa w plenerze. Skusisz się na taką atrakcję?

Aukcję znajdziesz tutaj.

Sesja zdjęciowa w plenerze - licytuj dla WOŚP!
Licytacja sesji zdjęciowej w serwisie Allegro

Czego możesz oczekiwać na plenerowej sesji zdjęciowej?

Podczas aukcji możesz wylicytować wykonaną przeze mnie sesję zdjęciową w Warszawie lub jej bliskich okolicach. Możemy tworzyć w plenerze lub w twoim domowym zaciszu. Chętnie zrealizuję twój pomysł lub podsunę kilka własnych. Nie obawiaj się, że nie potrafisz pozować! Podpowiem, w jaki sposób zaprezentować się na zdjęciach! Efektem naszej sesji będzie 10 fotografii po autorskiej obróbce, które otrzymasz drogą elektroniczną. To jak? Przekonałam?

Aleksandra - jesienna sesja zdjęciowa. Foto Justyna Grochowska
Sesja portretowa w plenerze. Mod Aleksandra. Foto Justyna Grochowska
Rafael - sesja street style. Foto Justyna Grochowska
Plenerowa sesja zdjęciowa. Mod Rafael. Foto Justyna Grochowska

Przeczytaj także: Sesja zdjęciowa – jak się do niej przygotować?

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Sesja zdjęciowa w plenerze - licytuj dla WOŚP!
Grafika aukcji 31. Finału WOŚP. Źródło Biuro Prasowe WOŚP

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 31. Hasłem przewodni finału, który odbędzie się 29 stycznia 2023 roku jest: „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!„.

Jak czytamy na stronie fundacji, sepsa jest zespołem objawów wywołanych przez gwałtowną i niekontrolowaną reakcję organizmu na zakażenie. W jej wyniku może dojść do niewydolności wielonarządowej, wstrząsu, a nawet śmierci, w ciągu kilku godzin. Aby temu zapobiec, niezwykle istotne jest szybkie rozpoznanie i wdrożenie leczenia antybiotykami. Listę urządzeń, które WOŚP planuje kupić w ramach finału znajdziemy na stronie fundacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *