Oferta

Portfolio. Foto Justyna Grochowska
Sesja portretowa. Foto Justyna Grochowska

Sesja portretowa

Marzysz o prostych portretach? A może interesuje Cię stylizowana sesja portretowa? Wolisz miejską scenerię czy delikatną łąkę? Bez obaw, nie musisz umieć pozować! Pomogę ustawić się na zdjęciu i zdradzę kilka wskazówek! Nie wpisuj więc w wyszukiwarkę frazy „sesja zdjęciowa Warszawa”. Kliknij w zakładkęKontakt!

Kaja - sesja zdjęciowa Warszawa
Sesja modowa. Foto Justyna Grochowska

Sesja modowa na bloga

Kompletujesz zjawiskową stylizację i chcesz uwiecznić ją na zdjęciach? A może prezentujesz swoje kreacje na blogu? Z moją pomocą żadnego olśniewającego outfitu nie ominie uwaga odbiorców. Fotografując skupiam się zarówno na szerokich planach i całej sylwetce, jak i drobnych detalach stylizacji. Co powiesz na wspólną sesję modową? To oferta nie do odrzucenia!

Sesja zdjęciowa na Instagrama. Foto Justyna Grochowska

Sesja zdjęciowa na Instagrama

Dbasz o to, by kafelki w Twoim feedzie były ze sobą spójne? Jesteś w dobrym miejscu! Możemy wspólnie wypracować estetykę zdjęć, by pasowały zarówno do Twojego feedu, jak i mojego portfolio. Sesja zdjęciowa na Instagrama brzmi interesująco, prawda?

sesja zdjęciowa cosplay ze spidemanem
Zdjęcia cosplay. Foto Justyna Grochowska

Sesja zdjęciowa cosplay

Codzienność czasem bywa nudna, dlaczego więc nie przenieść się do innego świata? Załóż swój strój i wyrusz ze mną w podróż do fantastycznego, fotograficznego świata! Nie straszne mi retusze i efekty, dlatego Twoja postać nie zostanie pozbawiona mocy. 13 warszawskich cosplayerów poleca moje usługi. Może Ty będziesz kolejnym?

Antonina i Dominik - sesja zdjęciowa dla zakochanych
Sesja zdjęciowa dla zakochanych. Foto Justyna Grochowska

Sesja dla par

Ciekawy pomysł na randkę? A może piękny prezent zamiast kwiatów? Odpowiedzią może być sesja zdjęciowa dla zakochanych! Z radością uwiecznię na zdjęciach Waszą miłość. Możemy wybrać się na spacer z aparatem, by w jak najbardziej naturalny sposób sfotografować Wasze emocje. Jeśli jednak wolicie coś nietypowego – wspólnie możemy przemyśleć koncepcję i zrealizować zdjęcia!

Natalia - studyjna sesja zdjęciowa
Studyjna sesja zdjęciowa. Foto Justyna Grochowska

Studyjna sesja zdjęciowa

Pogoda nie sprzyja plenerom? Doskonałym pomysłem jest studyjna sesja zdjęciowa! Możliwość samodzielnego ustawienia lamp daje nam całkowitą niezależność od warunków pogodowych, a także pewność efektów, które chcemy osiągnąć. Studyjna sesja ma też inne zalety – makijaż zazwyczaj spokojnie możesz wykonać na miejscu. Idziemy razem do studia?

Do ceny sesji należy doliczyć koszty wynajmu studia.

Fotorelacje

Każde wydarzenie jest wyjątkowe, dlatego powinno być w taki sposób uwiecznione. Wykonuje fotorelacje zarówno z ulicznych protestów czy miejskich uroczystości, jak i na plenerowych festiwalach lub targach w pomieszczeniach. Dobrze odnajduję się w dynamicznych sytuacjach, potrafię działać szybko i umiem odnaleźć w tłumie atrakcyjne kadry. Chcesz się przekonać? Zapraszam do współpracy!

Jarmark Świąteczny w Konstancinie-Jeziornie – fotorelacja. Foto Justyna Grochowska
Fotorelacje. Foto Justyna Grochowska

Fotosy z planów zdjęciowych

Wywiad, teledysk czy transmisja? Bez obaw, fotosy z każdego z tych planów zdjęciowych wykonam doskonale! Praca z nagraniem dźwięku nie jest dla mnie tajemnicą, dlatego możesz mieć pewność, że nie usłyszysz odgłosów mojej migawki podczas montażu!

Zdjęcia backstage teledysku Lori Lachnik
Zdjęcia backstage teledysku Lori Lachnik. Foto Justyna Grochowska

Zdjęcia produktowe

Jak powszechnie wiadomo, „klienci kupują oczami”. Niezbędna jest więc odpowiednia prezentacja produktu.

Fotografia produktowa biżuterii marki Dothat
Zdjęcia produktowe dla marki Dothat. Foto Justyna Grochowska
Packshot dla e-commerce Pssotki
Packshot dla marki Pssotki. Foto Justyna Grochowska

Fotografia motoryzacyjna

Planujesz sprzedać auto? A może właśnie zmieniłeś jego wygląd? Niezależnie od powodu, dobre zdjęcia samochodu są podstawą. Na fotografiach uchwycę zarówno plan ogólny, jak i niewielkie detale. Zwracam uwagę na szczegóły, dlatego możesz być pewien, że moja fotografia motoryzacyjna jest tak dopieszczona jak twój samochód. To co? Wysyłasz wiadomość?

Fotografia motoryzacyjna. Foto Justyna Grochowska
Fotografia motoryzacyjna. Foto Justyna Grochowska

Fotografia koncertowa

Parafrazując klasyka: „na co komu dziś, wczorajsze zdjęcia z koncertów?”. Jak wiadomo, fotografie wydarzeniowe wzbudzają zainteresowanie, gdy są aktualne. Zdjęcia koncertowe obrabiam w trybie ekspresowym. Chcesz się przekonać?

Fotografia koncertowa. Foto Justyna Grochowska
Zdjęcia z koncertów. Foto Justyna Grochowska