Jarmark Świąteczny w Konstancinie-Jeziornie 2021 – fotorelacja

Jarmark Świąteczny w Konstancinie-Jeziornie – fotorelacja. Foto Justyna Grochowska
Tekst przeczytasz w: 1 Min

W ostatnim czasie postanowiłam pozwiedzać podwarszawskie okolice i tak trafiłam na Jarmark Świąteczny w Konstancinie-Jeziornie. Jak się prezentował?

Atrakcje bożonarodzeniowego jarmarku

Świąteczny kiermasz odbył się 18 grudnia w Parku Zdrojowym w Konstancinie-Jeziornie. Na tę okazję miasto zaplanowało wiele atrakcji. Najmłodsi mogli dołączyć do parady św. Mikołaja z elfami, reniferem Rudolfem, śnieżynkami i szczudlarzami. Towarzyszyła im folk kapela Góralska Hora. Podziwialiśmy także występy uczniów okolicznych szkół oraz koncert kolęd i pastorałek. Na scenie pojawili się również burmistrz gminy, przewodnicząca Rady Miejskiej, ksiądz dziekan dekanatu konstancińskiego i ksiądz proboszcz parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, którzy złożyli wszystkim świąteczne życzenia oraz symbolicznie podzielili się opłatkiem. Mieszkańcy mogli także odebrać przekazane przez harcerzy Betlejemskie Światełko Pokoju.

Podczas jarmarku swoje wyroby oferowało około 100 wystawców. W ich ofercie mogliśmy znaleźć między innymi rękodzieło, dekoracje, zabawki oraz sery, wędliny, regionalne potrawy czy inne przetwory. Mimo braku śniegu na targu zdecydowanie można było poczuć magię świąt. Przeżyjmy to jeszcze raz oglądając zdjęcia!

Jarmark Świąteczny w Konstancinie-Jeziornie – fotorelacja

One Reply to “Jarmark Świąteczny w Konstancinie-Jeziornie 2021 – fotorelacja”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *