Bajkowy Ogród Świateł Piotruś Pan w Warszawie – fotorelacja

Bajkowy Ogród Świateł Piotruś Pan w Warszawie - fotorelacja
Tekst przeczytasz w: 2 Min

Jeszcze w ubiegłym roku udało mi się wyruszyć w podróż do Nibylandii i odwiedzić Bajkowy Ogród Świateł Piotruś Pan. Jak wyglądała ta rozświetlona kraina? Zobacz fotorelację!

Bajkowy Ogród Świateł Piotruś Pan w Warszawie
Bajkowy Ogród Świateł Piotruś Pan w Warszawie. Foto Materiały prasowe

Bajkowy Ogród Świateł Piotruś Pan w Warszawie

To plenerowa wystawa w Ogrodzie Botanicznym PAN w warszawskim Powsinie, której motywem przewodnim jest historia Piotrusia Pana. W baśniowej Nibylandii czekały na nas 30 świetlnych instalacji, pokazy laserowe z oprawą muzyczną oraz video-mappingi.

Przechodząc przez bramę znaleźliśmy się w dziecięcym pokoju. Następnie wyruszamy w podróż przez Wioskę Pikaninów, Przystań Elfów oraz Wyspę Czaszki. Po drodze musimy pokonywać pełne zakamarków labirynty oraz przetrwać niesamowity mróz, który wówczas panował w całej Nibylandii. Dla najmłodszych zaplanowano również atrakcyjną grę terenową oraz kilka miejsc, w których można fotograficznie uwiecznić swoją podróż do krainy wiecznej młodości.

Można by się zastanawiać, czy głośna muzyka w sąsiedztwie rezerwatu przyrody jest dobrym pomysłem. W końcu żyje tam wiele gatunków zwierząt, którym niekoniecznie może odpowiadać codzienna impreza. Mimo to całe wydarzenie jest ciekawą atrakcją, głównie dla młodszych odbiorców. Starsi uczestnicy, miłośnicy wszelakich światełek z pewnością również znajdą tu coś dla siebie. Wystawa trwa do 27 lutego, zatem zostało jeszcze trochę czasu, by się na nią wybrać.

Fotorelacja z wystawy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *