Steampunk

Posted on

Coś o fotografce: Pewnego deszczowego sobotniego dnia z wielkim trudem (bo nie lubię, gdy jest mokro) wyszłam z ciężką torbą ze sprzętem na spotkanie z Magdą i Asią. Początkowo nie wiedziałam, jak ma wyglądać stylizacja (tylko jej główny temat), lecz postanowiłam dać wolną rękę Magdzie i nie dopytywać, by mile się zaskoczyć. Jadąc na miejsce spotkania trochę się obawiałam, czy podołam tematowi zdjęć. Robiłam już wcześniej w klimatach gotyckich, jednak steampunk był czymś nowym.

Podczas wykonywania zdjęć okazało się, że jednak nie jestem w tym taka kiepska. Mimo że mój sprzęt trochę nie podołał w kwestii oświetleniowej, jednak nie wyszło tak źle jak się obawiałam.

Coś o modelce: Magda jest przesympatyczną osobą, świetnie planuje swoją pracę, a przy tym widać, że dobrze się bawi. Podczas sesji niewątpliwe jest jej zaangażowanie i doświadczenie, teraz nie wyobrażam sobie, bym miała zrealizować swoją pierwszą steampunkową sesję z kimś innym.

Coś o wizażystce: Asia jest mega utalentowaną osobą! Gdy zobaczyłam propozycję makijażu, pomyślałam „to na pewno będzie trudne do odwzrorowania, ciekawe jak to wyjdzie”. I wyszło naprawdę cudownie, byłam i wciąż jestem pod wrażeniem kunsztu jej pędzla! Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się ponownie współpracować z tą genialną artystką.

modelka / stylistka : Magdalena Sandra Bajorek

wizażystka: Joanna Bekisz / KOLOROWY PINGWIN

fotograf: Justyna Ewa Grochowska

4 Replies to “Steampunk”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *