Instagramowe inspiracje: Styczeń-Luty 2017

Po wielu próbach nieudanych skutecznego zmierzenia się z postem o Instagramie, postanowiłam, że przyjmie on formę comiesięcznego cyklu o ulubionych kontach danego okresu. Czemu comiesięcznego? Bo koniec miesiąca to dobry pretekst do podsumowań, nie jest problemem również określenie przedziału czasu, do którego się odnoszę. No, i może zmotywuje mnie to trochę do systematyczności w tym, co robię.

Czym jest dla mnie Instagram?

Można powiedzieć, że przeszukiwanie go to mój codzienny rytuał – przy porannej herbacie (żałuję, że nie kawie, ale należę do osób, które nie lubią pić jej na szybko) przeglądam zdjęcia wszystkich obserwowanych, by nacieszyć oczy pięknem nim wyjdę spędzić dzień w mojej brzydkiej, szarej i zniszczonej szkole.

Jak każdy użytkownik Instagramu, wśród obserwowanych kont mam te, które podobają mi się najbardziej. Czyje zdjęcia mnie inspirują? Zobacz, może zainspirują i Ciebie.

@diaryofdays – ogromna dawka lifestyle’u. Każdy szczegół zdjęcia jest dopracowany, a jego główne motywy są bardzo różnorodne, dzięki czemu obserwator nigdy się nie znudzi. Instagram Yaniny można potraktować też jako zbiór zdjęć miejsc z dopiskiem „warte odwiedzenia”.


@jskwierczynska – piękne miejsca i przedmioty, przedstawione w bardzo estetycznej, minimalistycznej formie.

@agnieszka_kulesza – przepiękne kadry z sesji zdjęciowych oraz minimalistyczne ujęcia codzienności – wszystko, co uwielbiam w jednym miejscu!

Które konta są Waszymi ulubionymi? Wszelkie inspiracje zamieszczajcie w komentarzach!

One Reply to “Instagramowe inspiracje: Styczeń-Luty 2017”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *