Trzy

Moje blogowanie umarło po raz kolejny, jednak pojawiam się na chwilę, by zaprezentować efekty współpracy z cudowną ekipą podczas moich ferii w lutym. Modelowała piękna Marcelina Szatkowska, malowała  Dagmara Borowska, stylizowała Gosia Mech.  

Dlaczego „Trzy”?

Na pierwszy rzut oka zwykła liczba bez żadnego związku z fotografią, jednak miała ukryte znaczenie w tej sesji. To trzy pierwsze razy i trzy istotne elementy.

Nigdy wcześniej nie tworzyłam sesji z trzema różnymi stylizacjami i makijażami. Zwykle do ciuchów coś było dodawane, coś odejmowane, makijaż zostawał ten sam, ale żeby ubierać w coś zupełnie nowego i malować w inny sposób, to do tej pory nie.

Po raz pierwszy miałam też na sesji tak dużą ekipę. Dotychczas przy sesji towarzyszyła mi jedynie modelka lub modelka z wizażystką. Podczas tworzenia tych zdjęć, poza mną były trzy osoby – modelka, wizażystka i stylistka. To dla mnie nowość, ale bardzo przyjemna.

To spotkanie było moim trzecim umówionym w te ferie, jednak żadne inne nie doszło do skutku. Dotychczas nie zdarzyło mi się odwoływać tak wielu sesji, jednak cóż, kiedyś musiał być ten przykry pierwszy raz.

Jestem strasznie zadowolona z tych zdjęć, choć gdy patrzę na nie z perspektywy czasu, widzę swoje niedociągnięcia, których już nie poprawię. Jednak to dobra wskazówka na przyszłe sesje, dzięki temu nie stoję w miejscu! Dziękuję dziewczynom za świetną współpracę. Była naszą pierwszą, ale po cichu liczę, że nie naszą ostatnią. Było cudownie!

na koniec: Ogłoszenie smutnej blogerki

Blog jest w stanie rozkładu, wszystko co zaplanowałam nie doszło do skutku i na obecną chwilę to nie ma przyszłości. W najbliższych miesiącach muszę skupić się na sobie, maturze i wszystkim co następuje po niej (o ile w ogóle istnieje życie po maturze), dlatego też strona będzie opuszczona przez ten czas.

Muszę również przemyśleć formę blogowania, bo ta obecna jednak wciąż mi nie pasuje. Wrócę z nowymi siłami, zdjęciami i postami. Aktualnie moja aktywność internetowa ogranicza się do instagrama, więc jeśli chcesz wiedzieć, co u mnie zapraszam do obserwowania mojego konta. Życz mi szczęścia! 😉

← Previous post

Next post →

2 Comments

  1. Świetne zdjęcia, podobają mi się takie. Smutno że chwilowo zawieszasz blogowanie.. Mam nadzieję że powrócisz z podwójną siłą! Zdanej matury życzę:)

    • justynaewa

      Zdjęcia, niestety, zabierają zbyt dużo czasu, który muszę poświęcić na naukę. 🙁 Ale mam nadzieję, że wszystko pójdzie pomyślnie. Dzięki! 😉

Dodaj komentarz