Jeilliebean

Trzecia z pięciu sierpniowych sesji, na której miałam okazję poznać i fotografować wspaniałą Karolinę z bloga jeilliebean.pl

Jakoś tak się złożyło, że ten post piszę dopiero teraz – we wrześniu. Mam chwilę czasu, co spowodowane jest leżeniem w łóżku z przeziębieniem. Niby powinnam się uczyć, jednak wybrałam lepszą formę spędzenia tego trudnego okresu, czyli pisanie posta.

Pamiętam, że na sesję umawiałyśmy się dosyć długo – były różne koncepcje miejsca i stylizacji, jednak ostatecznie wyszło dość spontanicznie. Okazało się, że jesteśmy praktycznie sąsiadkami, więc wybrałyśmy miejsce w naszej dzielnicy.

Ku mojemu zdziwieniu, Karolina nie znała tej okolicy, ale widziałam, że jej się podoba i byłam z tego bardzo zadowolona.

Współpraca była naprawdę świetna! Przez prawie całą sesję rozmawiałyśmy, przerwy robiłyśmy tylko na cyknięcie zdjęcia. Karolina jest mega pozytywną osobą i dzięki temu atmosfera na sesji była bardzo fajna.

Efekty bardzo mi się podobają, dawno nie miałam takiej delikatnej sesji w spokojnej i zielonej scenerii. Kulki dymne również dodały dużo uroku, jednak na następny raz trzeba pomyśleć o czymś, co dymi się dłużej.

Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze współpracować z Karoliną. Taka modelka to skarb!

+ Dziękuję za podwózkę do domu! 😉

modelka: Karolina Nitka | jeilliebean

fotograf: Justyna Ewa Grochowska

 

Facebook | Maxmodels | Instagram | Vinted

← Previous post

Next post →

4 Comments

  1. Bardzo klimatyczne, nieprzegadane zdjęcia 🙂

  2. Sama przyjemność! 🙂
    Następnym razem zapraszam przy okazji na kawę <3

  3. Bajkowe zdjęcia 😉 no i fajnie że stawiasz na relacje 😉 uważam że podczas sesji dobrze jest złapać wspólny kontakt by się miło pracowało 😉 wtedy jest luźniej a nie jakoś tak sztywno 😉

    • O wiele łatwiej się pracuje, gdy złapie się jakiś kontakt, wspólny temat do rozmowy. Szczerze mówiąc, nie lubię takich współprac, kiedy trudno znaleźć jakiś temat na pogawędkę. Wtedy się nawet stresuję, a już dawno nie miałam tak, by stresować się przed czy w trakcie sesji! 😛

Dodaj komentarz