Warszawska dziewczyna

Prezentowana sesja to druga z pięciu sierpniowych. Powstała z inicjatywy Marceliny.

Gdy dostałam wiadomość na maxmodels, czy nie byłabym chętna na zrobienie tej sesji byłam nieco zaskoczona. Nie spodziewałam się, że dostanę propozycję od takiej modelki. Widziałam wiele zdjęć fotografów dużo lepszych ode mnie, do których pozowała właśnie Marcelina. Dlatego więc byłam trochę zdziwiona i trochę szczęśliwa, że moje zdjęcia się spodobały.

Dosyć szybko udało nam się ustalić szczegóły sesji. Modelka zaproponowała dwie, a praktycznie 3 stylizacje. Jedną z nich dopełniła moja kurtka (tak, nareszcie mam coś, co się przydaje )

Piękny makijaż oraz świetna fryzura, które wykonała Iza, świetnie dopełniły zdjęcia.
Zdjęcia miały 3 części. Pierwsza to ta najbardziej naturalna, make up no make up, zdjęcia a’la testy. Muszę przyznać, że już od początku byłam pod dużym wrażeniem mojej modelki. Każdy kadr wyglądał inaczej, Marcelina miała mnóstwo pomysłów na to jak się ustawić, wiedziała, w jakiej pozycji wygląda dobrze i co chce osiągnąć na sesji. Nie jest to dla mnie codzienność podczas zdjęć.

Druga część jest bardziej kolorowa. Tu na pierwszy plan wysuwa się makijaż i kurtka. Świetnym pomysłem było tutaj wzięcie deskorolek jako rekwizytów.

Trzecia część to trochę zmodyfikowana stylizacja numer 2. Fajną rolę odegrała tutaj piłka, którą pożyczyłyśmy od dziewczyn grających obok.

Myślę, że zdjęcia wyszły świetnie. Jestem pod dużym wrażeniem tego, jak pozowała Marcelina oraz pomysłu i wykonania makijażu.

Modelka/stylizacja: Marcelina Szatkowska

Makijaż: Izabela Zalas

Fotograf: Justyna Grochowska

 

 

Zapraszam chętnych z Warszawy na sesje zdjęciowe!

Facebook | Maxmodels | Instagram | Vinted

 

← Previous post

Next post →

3 Comments

  1. Bardzo fajne ujęcia 😉

  2. Zdecydowanie Twoja najlepsza sesja! Piękna kolorystyka, bardzo pasuje do tematu sesji i do Marceliny 🙂

Dodaj komentarz