The Dark Mermaid

Ciemna stylizacja i brzeg Wisły to doskonałe połączenie do sesji zdjęciowej. Po dosyć długiej nieobecności tu, wreszcie mogę pokazać coś nowego.  W tym poście, przychodzę z pięknymi widokami i długowłosą Kasią.

Sesję w takich klimatach planowałam już od dawna, jednak zawsze było coś, co przeszkadzało mi ją zrobić – brak ciuchów, brak modelki, ewentualnie brak własnego czasu. Tym razem postanowiłam twardo trzymać się ustalonego planu i zrealizowałam zdjęcia, choć nie było łatwo.

Wianek leżał już od dobrych paru miesięcy w szafie i czekał aż wyciągnę go i zaprezentuję podczas sesji. Spódnica początkowo miała być innego koloru, jednak w ostatniej chwili znalazłam tę na wyprzedaży i zakochałam się w niej tak, że nie mogłam odpuścić i nie kupić.

Ciuchy już mam, ale gdzie modelka? To było trudniejsze zadanie, ponieważ dziewczyny, do których pisałam albo nie odpisywały albo w ogóle nie odczytywały wiadomości. Postanowiłam zaryzykować, czyli napisać ogłoszenie na jednej z facebookowych grup o tym, że poszukuję modelki. I tak poznałam Kasię.

Sesja przebiegła w super atmosferze. Dużo ludzi, dużo śmiechu, wizażystka niosąca badyle będące rekwizytem i asystenci znajdujący fajne miejsca do zdjęć. To króciutkie podsumowanie.  Świetny efekt na zdjęciach dopełniły magiczne pędzle Natalii.

Tę sesję na pewno będę wspominać bardzo miło. Kto wie, może jeszcze kiedyś się spotkamy.

mod: Katarzyna Bogucka

mua: Natalia Rybakiewicz Wild Dreams Makeup

fot/styl: Justyna Grochowska

Na koniec, już chyba tradycyjnie, mały backstage:

Zapraszam chętnych z Warszawy na sesje zdjęciowe!

Facebook | Maxmodels | Instagram | Vinted

← Previous post

Next post →

2 Comments

  1. Przepiękne zdjęcia, świetny klimat i kolory! 🙂

Dodaj komentarz