Czerwona sukienka | Eliza Raburska

Kolejna sesja to druga współpraca z Elizą. Pierwsza, również w retro klimatach, była wykonana w lutym. Od tamtego czasu sporo się zmieniło w stylu mojej obróbki. Myślę, że na lepsze.

To następny post z serii: „jestem chora, więc nadrabiam posty”. Podczas tej sesji odwiedziłyśmy przecudowne miejsce – Cafe Nastrojowa. Ta mała kawiarnia ma piękny wystrój i przepyszną kawę, więc jeśli szukasz przytulnego miejsca na spotkanie czy też zwykły odpoczynek od szybkiego życia – polecam serdecznie tę kawiarnię!

Sesja w kawiarni marzyła mi się od dawna, jednak, jak to często ze mną bywa, trudno było mi się zmotywować. Gdy Eliza powiedziała mi o tym pomyśle byłam zachwycona. Trudnością było niestety znalezienie lokalu, gdzie mogłybyśmy robić zdjęcia. Na szczęście, udało się.

Zdjęcia, moim zdaniem, wyszły świetnie. Mają swój klimat. Nasza współpraca, tak samo jak poprzednia, świetna. Jeśli macie jakieś fajne pomysły, szczególnie sesje retro, to Eliza jest idealną kandydatką na modelkę w takim projekcie.

modelka/stylistka: Eliza Raburska

miejsce: Cafe Nastrojowa

fotograf: Justyna Ewa Grochowska

Facebook | Maxmodels | Instagram | Vinted

2 Replies to “Czerwona sukienka | Eliza Raburska”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *